Kategorija: Golf

Patrick Reed je zmagal na Mastersu 2018

Melek Ozcelik

Patrick Reed je preživel razburljiv reli Jordana Spietha za zmago na Mastersu 2018. To je prvo večje prvenstvo v Reedovi karieri.

Preberi Več

Je OP ZDA končno čas za Rickieja Fowlerja za zmago?

Fowler ve, da lahko osvoji velika prvenstva. Pravi, da vsi v golfu to vedo. Kaj pa ta teden v Shinnecock Hillsu?

Preberi Več

Francesco Molinari je zmagovalec British Open 2018

Molinari se je zadržal na naloženem polju in postal prvi Italijan, ki je osvojil veliko prvenstvo.

Preberi Več

Torbica prvenstva PGA 2018: Razčlenitev nagrad za najboljših 70 uvrščenih

Prvenstvo PGA ponuja eno največjih torbic v vsem golfu. Takole se razdeli denarna nagrada za najboljše.

Preberi Več

Brandt Snedeker postane 9. igralec golfa PGA, ki je streljal 59 ali manj

Snedeker je objavil 11 ptičkov in orla kot del neverjetnega kroga na prvenstvu Wyndham.

Preberi Več

Tiger Woods je zmagal na Tour Championshipu 2018, da bi končal petletno sušo

Tiger Woods je znova zmagovalec, ki je zaključil eno najbolj izjemnih vrnitev v zgodovini golfa.

Preberi Več

Evropa je premagala ZDA in osvojila Ryderjev pokal 2018

Ryderjev pokal se vrača v Evropo po prevladujočem nastopu ekipe na Le Golf National.

Preberi Več

Masters torbica 2019: Tiger Woods domov odnese 2,07 milijona dolarjev denarne nagrade

Tiger Woods bo prejel več kot 2 milijona dolarjev za svojo prvo večjo zmago v prvenstvu v 11 letih.

Preberi Več

Tiger Woods je zmagovalec turnirja Masters 2019

Tiger Woods je v oblačnem popoldnevu na Augusta National zmagal na natrpanem igrišču in zmagal na Mastersu 2019.

Preberi Več

Shane Lowry je prejel 1,935 milijona dolarjev za zmago na British Open 2019

Odprto prvenstvo je letos ponudilo skupno 10,75 milijona dolarjev.

Preberi Več

Shane Lowry je zmagal na OP Britanije 2019 v slavni vrnitvi na Emerald Isle

32-letni Irec je osvojil Claret Jug na dolgo pričakovani vrnitvi Open na Severno Irsko.

Preberi Več

Zvezde bodo v Medinah na prvenstvu BMW, ki se začne v četrtek

Tiger Woods je dejal, da upa, da bo igral na dogodku FedEx Cup; Na igrišče naj bi bili Brooks Koepka, Dustin Johnson in Rory McIlroy.

Preberi Več

Tiger Woods prispe v Medinah in pravi, da se bo 'poizkusil' ta teden na prvenstvu BMW

Woods, ki se je prejšnji teden umaknil iz skupine The Northern Trust in je 38. številka v pokalu FedEx, je dvakrat osvojil prvenstvo PGA v Medinah.

Preberi Več

PGA Tour preoblikuje urnik, saj je British Open odpovedano in prvenstvo BMW se prestavi na zadnji teden avgusta

Royal St. George bo prihodnje leto gostil odprto prvenstvo. BMW je zdaj na sporedu od 25. do 30. avgusta.