Izenačenje izloči Fire iz slike končnice

Melek Ozcelik

Ognjeni so izpadli iz tekme po sezoni, potem ko so v soboto na stadionu Gillette v dvoboju z 2:2 proti vodilni ekipi MLS New England Revolution izpadli.

Gasilski napadalec Stanislav Ivanov je v soboto zvečer v Foxboroughu, Mass, udaril branilca Revolutiona DeJuana Jonesa.

Chicago Fire FC

FOXBOROUGH, Massachusetts - Alvaro Medran in Ignacio Aliseda sta dosegla vsak gol, a so ognjeni izpadli iz tekme po sezoni kljub izenačenju z 2:2 proti vodilni ekipi MLS New England Revolution v soboto na stadionu Gillette.

21-letni Aliseda je s stranskim igralcem dosegel svoj prvi gol v skoraj treh mesecih in v 88. minuti dosegel zadetek za ognjene (7-16-7), ki so morali zmagati, da so ohranili svoje majhne priložnosti za končnico. .

Izjemno sem ponosen na fante in zdaj moramo samo uživati ​​v tej odlični točki na gostovanju in se ponovno zbrati ter nadaljevati vsako tekmo z enako miselnostjo in odnosom, je dejal začasni trener Fire Frank Klopas. ''To je vse, kar zahtevam, in mislim, da je to vse, kar si navijači in vsi v mestu Chicago želijo od te ekipe, samo da pustijo vse na igrišču.

Po prvem polčasu brez zadetkov, v katerem so Fire premagali Revs z 10-6, se je drugi polčas začel zelo hitro, saj sta obe ekipi zadeli v prvih štirih minutah. Nova Anglija je prva zadela, ko je vezist Wilfrid Kaptoum v 47. minuti zadel mimo iztegnjenih rok Gabriela Slonine.

Ognjeni so se odzvali dve minuti pozneje, ko je vezist Medran dobro postavljen branilcu Jhonu Espinozi zabil za njegov drugi gol v sezoni.

Mislim, da je bil to odličen ekipni napor,'' je dejal gasilski branilec Johan Kappelhof. ''Vsi so dali vse od sebe. Delali smo drug za drugega in [se borili] do konca.''

Gustavo Bou je v svojem moštvu dosegel 14. gol in popeljal Revolution (20-4-6) v vodstvo z 2-1 v 76. minuti.

Revolution ima 66 točk, kar je največ na 30 tekmah katere koli ekipe v zgodovini MLS.