Medvedi proti Patriotom: končni rezultat in poudarki za 7. teden

Melek Ozcelik

Trey Burton nosi žogo proti Patriotom. | Jonathan Daniel/Getty Images

Medvedi se v nedeljskem popoldanskem porazu proti Patriotom z rezultatom 38:31 niso mogli pobrati po porazu prejšnjega tedna. Kevin White je ujel podajo Hail Mary, ko se je iztekel čas, a so se ga lotili tik pred končno cono v osupljivem razvoju, zaradi katerega so Medvedi le jard zmanjkali do podaljška.

Mitch Trubisky je imel naporen dan v zraku s toliko zadetkov kot prestreznin. Naredil je nekaj velikih iger na tleh, kjer je pobral 81 jardov na šestih prenosih, vendar to ni bilo dovolj, da je Tom Brady naredil svoje, ko so imeli žogo Pats.

Brady je v zmagi vrgel za 277 jardov in tri zadetke. Patrioti so dosegli tudi dva touchdowna v posebnih ekipah, vključno s povratnim rezultatom Cordarrelle Patterson s 95 jardov.

Medvedi so s porazom padli na 3-3 v sezoni, Patrioti pa izboljšali na 5-2. Podoživite igro 7. tedna tukaj:

Končni rezultat: Patrioti 38, Medvedi 31

Domoljubi 38, Medvedi 31 : Kaj za…. potem ko se je obramba uspešno ustavila, a ni pustila veliko časa na uri, so medvedi ob izteku časa zaključili Zdravo Marijo Kevinu Whiteu. Vendar se je White na koncu spopadel na enojardni črti . Neverjetno. Konec igre.

Domoljubi 38, Medvedi 31 : Medvedi so naredili, kar so potrebovali, in v približno dveh minutah zaključili vožnjo s šestimi igrami, 63 jardov, da so zmanjšali prednost Patriotov na dotik. Trey Burton je sredi velike igre z devetimi ujetimi za 126 jardov in rezultatom.

Domoljubi 38, Medvedi 24 : V preobratu dogodkov Kyle Fuller prestreže iz odklona, ​​da medvedom da življenje. Vendar je ostalo le še 6:24, tako da bo treba prekršek hitro premakniti.

Domoljubi 38, Medvedi 24 : James White je dosegel svoj drugi touchdown na tekmi. Medvedi so v tem trenutku trdno v težavah.

Domoljubi 31, Medvedi 24 : Ogromno zgrešenih obračunov, ko je Josh Gordon raztrgal obrambo in dosegel 54 jardov. Nova Anglija je le jard stran od povečanja prednosti na dva zadetka.

Domoljubi 31, Medvedi 24 : Še en prestrezanje, ki ga je vrgel Mitch Trubisky, tokrat globoko v Anthonyja Millerja. Jonathan Jones je odlično ujel z eno roko, vendar ne bi imel priložnosti, če Trubisky ne bi podal žoge. Njegova linija podaja je zdaj 18-od-38 za 201 yard z enim dotikom in dvema izbirkama.

Tretja četrtina: Patrioti 31, Medvedi 24

Domoljubi 31, Medvedi 24 : Mitch Trubisky je poskušal izsiliti igro v spodnjem polju, medtem ko se je prebijal ob stransko črto in končal s prestrezanjem. J.C. Jackson je žogo iztrgal naravnost iz rok Josha Bellamyja za preobrat.

Domoljubi 31, Medvedi 24 : Blokiran udarec daje Patriotom drugi dotik posebne ekipe na tekmi. Pat O'Donnell je imel malo možnosti, da bi izvlekel to žogo, potem ko je bila ofenzivna linija Medvedov popolna zlomka.

Medvedi 24, domoljubi 24 : Nalet medvedov je končno dosegel tretjino in prisili Patriote, da se zadovoljijo z 29 jardi iz igre Stephena Gostkowskega.

Medvedi 24, domoljubi 21 : Tarik Cohen se pohitri do roba za šest jardov dotika, da zaključi 58-jardno vožnjo s šestimi igrami.

Domoljubi 21, Medvedi 17 : Mitch Trubisky danes morda ne bo vpenjal vrvi, vendar je z nogami fantastično pridobival meter. Tokrat je šlo za 39 jardov bega skozi obrambo, ki Medvede popelje vse do Patriotov 1. Trubisky ima zdaj v igri 81 hitrih jardov.

Tudi on se je navadil, da počne takšne stvari.

Domoljubi 21, Medvedi 17 : Nova Anglija ob izteku polčasa napoveduje, da se Sony Michel ne bo vrnil v igro.

Polčas: Patrioti 21, Medvedi 17

Domoljubi 21, Medvedi 17 : Zmedena odločitev, da se vrže na kratko Tariku Cohenu, se polčas zaključi z nesmiselno pridobitvijo 19 jardov. Vsaj lastnikom Cohenove domišljije bo ta klic všeč.

Domoljubi 21, Medvedi 17 : Vožnja medvedov v zadnji minuti jih je postavila na 40 Patsov z eno sekundo do polčasa. Videti je, da bodo poskusili Zdrava Marija.

Domoljubi 21, Medvedi 17 : Medvedi skoraj dobijo še en velik odmor, ko Julian Edelman zaduši udarec znotraj črte 10 jardov, a Patrioti uspejo vrniti žogo.

Domoljubi 21, Medvedi 17 : Nikoli ni lahko ustaviti Toma Bradyja v rdeči coni in tukaj ni bilo nič drugače, saj je James White našel na tretjem in golu za rezultat.

Medvedi 17, domoljubi 14 : Josh Gordon odlično ujame četrti in 1, da ohrani gibanje Patriotov.

Medvedi 17, domoljubi 14 : Huh.

Medvedi 17, domoljubi 14 : No, to je eden od načinov, kako nadoknaditi zamujanje. Cordarrelle Patterson se vrne za svoj preobrat prej, tako da vrne začetni udarec 95 jardov za touchdown.

Medvedi 17, domoljubi 7 : Naj bo včasih preprosto. Jordan Howard je po desni strani obrambe Patriotov še svoj drugi udarec v sezoni.

Medvedi 10, domoljubi 7 : Nova Anglija trenutno dela medvedom nekaj uslug. Obramba Patsa je storila dve enajstmetrovki in spustila tisto, kar bi morala biti prestrezanje.

Medvedi 10, domoljubi 7 : Medvedi postanejo agresivni tako, da se odločijo za to na četrti in-4, namesto da bi poskusili z dolgim ​​golom iz igre in preobrniti, da ohranijo pogon.

Medvedi 10, domoljubi 7 : Še en švig?!? Bilal Nichols se spopade s Sony Michelom in z žogo izstopi iz kupa trupel. Michel je potreboval pomoč, da so ga trenerji odnesli z igrišča, zaradi česar je slab trenutek za Patriote še hujši.

Prva četrtina: Medvedi 10, Patrioti 7

Medvedi 10, domoljubi 7 : O hudo. Mitch Trubisky se je poigraval s katastrofo, ki se je prebijal za linijo pretepa, preden je našel rob, da bi ga odpeljal v hišo za touchdown. Včasih je lepo imeti sijajnega športnika kot quarterbacka.

In ja, ta tek je bil tako smešen, kot si mislil:

Patrioti 7, Medvedi 3 : ZBIRAJ! Prvi preobrat na tekmi se zgodi, ko Pats udari povratnico Cordarelle Patterson, potem ko jo je zadel Nick Kwiatkoski, izgubi žogo. 15. odvzem sezone za medvede jim daje žogo na New England 24.

Patrioti 7, Medvedi 3 : Cody Parkey zadene 46-yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, s čimer zaključi 35-yyyy disk z osmimi igrami. Mitch Trubisky se je doslej igral z nogami, vendar je do zdaj le 1 od 6 za 22 jardov po zraku. Ob tem je na tretjem mestu izpeljal dober met, ki je šel skozi roke Allena Robinsona.

Patrioti 7, Medvedi 0 : Kyle Fuller močno igra, da ubrani kratko podajo po sredini pri tretji in kratki, da bi napad Patsov spravil z igrišča.

Patrioti 7, Medvedi 0 : Mitch Trubisky prvič premakne verige s tekom na 14 jardov navzgor po sredini na tretjino navzdol, vendar odpiranje sicer ne pomeni veliko. Pat O'Donnell je prvič popoldne prišel na punt.

Patrioti 7, Medvedi 0 : Sony Michel in James White sta Patriote popeljala v rdečo cono, nato so Medvedi izsilili tretjino in 1, toda Julian Edelman se je prebil v končno cono brez podaje na zaslonu. Tom Brady je dosegel 4-od-5 za 45 jardov in dosegel rezultat v vožnji.

Medvedi 0, domoljubi 0 : Medvedi zmagajo v metu kovanca petič v šestih tednih in še enkrat odložijo, tako da Nova Anglija začne igro v napadu.

Pred tekmo

Dobrodošli nazaj v Chicago, Bears! Vaša nagrada za neuspeh v vročem, vlažnem porazu proti Dolphinsom pred tednom dni je … dvoboj proti Tomu Bradyju in Patriots! Kako čudovito.

Medvedi želijo odskočiti srce parajoča poraz prejšnjega tedna z 31-28 proti Miamiju tako, da se je vrnil na Soldier Field in gostil eno najboljših ekip v ligi. To bo dober preizkus, kako se ekipa Matta Nagyja odziva na težave, potem ko je poraz v 6. tednu znižal njihov rekord na 3-2 v sezoni.

Patrioti so morda v začetku te sezone pokazali nekaj ranljivosti, a prihajajo na zmago nad Chiefsi s 43:40, s čimer se je končala neporažena sezona Kansas Cityja. Brady je premagal Patricka Mahomesa v streljanju, ki je pokazal, da lahko Nova Anglija še vedno doseže točke z najboljšimi med njimi.

Rob Gronkowski ne bo igral zaradi poškodbe , ki odvzame eno od Bradyjevih primarnih tarč v igri podajanja, vendar imajo Patrioti še vedno orožje, vključno s sprejemnikom Joshom Gordonom. To bi lahko bil končno prelomni teden za nekdanjega zvezdnika Brownsa, potem ko se je navadil na napad.

Medvedi bodo kljub poškodovanemu desnemu gležnju imeli Khalila Macka na igrišču, čeprav ni jasno, koliko bo igral. Allen Robinson je aktiven tudi po tem, ko je ves teden zamudil vadbo zaradi težave s dimljami.