Kategorija: Tenis

Roger Federer je na OP Avstralije šokiral 20-letni Stefanos Tsitsipas

Melek Ozcelik

Federerjeva ponudba za tretje zaporedno prvenstvo v Melbourne Parku se je končala v nedeljo.

Preberi Več

Rafael Nadal je premagal Dominica Thiema za 12. naslov OP Francije

Nadal je končal močno in nadaljeval s svojim neprimerljivim uspehom na Roland Garrosu.

Preberi Več

Spoznajte Coco Gauff, 15-letnega teniškega fenomena, ki je izločil Venus Williams iz Wimbledona

Naslednja teniška mlada zvezdnica se je svetu močno razglasila v Wimbledonu.

Preberi Več

Serena Williams je padla proti Simoni Halep v finalu Wimbledona in končala ponudbo za 24. naslov Grand Slam

Halep je s 6-2, 6-2 premagala Williams in osvojila svoj prvi naslov v All England Clubu.

Preberi Več

Novak Đoković bo premagal Rogerja Federerja za naslov v Wimbledonu 2019

Kakšna tekma med dvema velikanoma vseh časov.

Preberi Več

Napad 'Coco' Gauff v Wimbledonu se je končal s porazom proti Simoni Halep

15-letni ameriški fenomen je v nizih padel med nekdanjo 1. številko sveta.

Preberi Več

Leto pozneje OP ZDA še vedno čuti odmeve soočenja Serene Williams-Carlos Ramos

Letos sodnik Carlos Ramos ne bo sodil tekem, na katerih bo sodelovala Serena Williams ali njena starejša sestra Venus.

Preberi Več

Kakšno rivalstvo? Serena Williams je v prvem krogu OP ZDA premagala Marijo Šarapovo.

V svoji prvi tekmi na OP ZDA po lanskem porazu v kaotičnem, kontroverznem finalu je Williamsova svoj zmagoviti niz proti Šarapovi podaljšala na 19 tekem.

Preberi Več

Serena Williams je dosegla polfinale US Open v 44 minutah; Št. 78 Grigor Dimitrov je odrinil Rogerja Federerja

Roger Federer, ki se je spopadal s težavami v zgornjem delu hrbta in vratu, je v četrtfinalu izgubil s 3-6, 6-4, 3-6, 6-4, 6-2.

Preberi Več

Bianca Andreescu je v finalu OP ZDA 2019 premagala Sereno Williams

Andreescu se je borila proti prepoznemu napadu Williamsove in zmagala na svojem prvem prvenstvu v OP ZDA.

Preberi Več

Stalen Rafael Nadal premaga animiranega Nicka Kyrgiosa na Australian Open

Prvouvrščeni Nadal je naredil korak bližje rekordnemu 20. naslovu na turnirjih za grand slam.

Preberi Več

Rafael Nadal je zmagal na OP Francije in izenačil Rogerja Federerja z 20 glavnimi naslovi

Nadal je prevladoval nad prvouvrščenim Novakom Đokovićem za svoje 13. prvenstvo na Roland Garrosu.

Preberi Več

Nekdanji teniški zvezdnik James Blake je še vedno pretresen zaradi srečanja s policajem

Blake, ki je temnopolti, je bil pomotoma identificiran kot osumljenec v shemi goljufij s kreditnimi karticami. Videoposnetek je prikazal prikritega newyorškega policista, ki ga je prijel za roko, vrgel na pločnik z licem navzdol in ga vklenil v lisice.

Preberi Več

Serena Williams je v polfinalu OP ZDA izgubila v treh nizih

Victoria Azarenka, zmagovalka 1-6, 6-3, 6-3, bo v finalu igrala z Naomi Osako.

Preberi Več

Dominic Thiem se je vrnil iz dveh nizov in zmagal na OP ZDA

Thiem je postal prvi moški po 71 letih, ki je zmagal v finalu, potem ko je izpustil uvodna dva niza.

Preberi Več

Bob Brett, trener teniških prvakov za Grand Slam, je umrl v starosti 67 let

Brettovi igralci so bili prvaki Grand Slamov Boris Becker, Goran Ivanišević in Marin Čilić.

Preberi Več

Novak Đoković drži zmago na Aussie Openu; Poškodba ovira Venus Williams

Naomi Osaka in Serena Williams napredujeta na velikem turnirju.

Preberi Več

Serena Williams je za zdaj osupnila zadnjo publiko na Aussie Openu z nevidnim strelom

Tekmovanje se bo lahko nadaljevalo, vendar se navijači od sobote ne morejo udeležiti tekem zaradi novega zaklepanja COVID-19.

Preberi Več

3 Američanke so dosegle četrtfinale OP Avstralije

Jessica Pegula in Jennifer Brady se pridružita Sereni Williams v četrtini.

Preberi Več

Zmaga Serene Williams pomeni obračun proti Naomi Osaki na Australian Open

Osaka, trikratna zmagovalka turnirjev za grand slam, bo v četrtkov polfinale prenesla niz 19 zmag.